A megyei másodosztály Nyírerdő csoport harmadik fordulójában két mérkőzést játszottak szombaton.

Rétközberencsen a demecseri legénység volt a vendég Fotó: Tóth Ottó

Tuzsér–Ajak 3–2 (3–2)

Tuzsér, 150 néző, v.: Kertész Cs. Tuzsér: Nagy Sz. – Sztojkó L., Szőke Zs., Balogh R., Balogh A. (Görbe T.), Koszta Sz., Balogh T. (Tóth Á.), Iván S., Setét E. (Szabó T.), Jónás I K. (Farkas Á.), Jónás II K. Edző: Szabó István. Ajak: Szőlősi L. – Szopkó T., Folytán Z., Sütő N., Iski Á., Balogh Tibor, Horváth L., Magyar P., Balogh Tamás, Bíró J., Kovács L. Edző: Barati István. Gól: Balogh T. 2, Jónás I K., illetve Kovács L. 2. Ifi: 9–1.

Szabó István: – Saját magunknak tettük nehézzé a meccset. Már az első félidőben eldőlhetett volna, így viszont az ellenfél kihasználta a figyelmetlenségeinket, és gyötrelmes második félidővel, de sikerült megszerezni a három pontot.

Barati István: – Az akarattal és a hozzáállással nagyon elégedett voltam. Jelen helyzetünkben így is óriási eredmény, hogy szorossá tudtuk tenni a meccset.

Berencs FC–Demecser 4–3 (3–2)

Rétközberencs, 100 néző, v.: Kormány L. Berencs FC: Kromplák Gy. – Zsoldos T., Borzák Zs. (Baráth R.), Koi B. (Hajdu L.), Gábor P. (Kóka K.), Kovács Cs., Szabó Á., Farkas G. (Szabó F.), Rácz S. (Demjén T.), Baglyos F., Kállai Á. Edző: Lippai Tibor. Demecser: Fintor S. (Kiss R.) – Kiss T., Varga E., Kantár K., Vantyuch B., Csire G., Kocsis Z., Gombkötő Z., Lakatos G. (Varga T.), Boldi K., Gombkötő S. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Koi B., Baglyos F., Farkas G., Rácz S., illetve Kocsis Z., Kantár K., Gombkötő S. Ifi: 4–5.

Lippai Tibor: – Gólerősek voltunk elől és hátul is, de mindenképpen rászolgáltunk a helyzetek alapján a győzelemre.

Gombkötő Sándor: – Annak a tizenkét embernek, aki eljött erre a meccsre, köszönöm szépen a helytállást. Véleményem szerint egy nyerhető összecsapást buktunk el. Szívem szerint mondanék még egy-két dolgot, de ezzel nem akarok néhány embert megsérteni. Azt viszont garantálom, hogy a következő szezontól másképp fogunk hegedülni. Gratulálok a hazaiak győzelméhez.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..