A nyári átigazolási időszak történéseit feltáró sorozatunk első részében a megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport kerül terítékre.

A kéki csapat „újoncként” mutatkozik be ebben a csoportban Fotó: tudósítónktól

Átigazolási körkép: Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport

Apagy

Távozott: Lakatos János (Balkány), Svelta Zoltán (Levelek)

Érkezett: Balogh Norbert (Nagyhalász), Kiss Zoltán (újrakezdte)

Bököny

Távozott: Nagy Márkó Norbert (Geszteréd), Kapusi János (Téglás), Dobrán Tibor (Téglás)

Érkezett: Bánfi Csaba (Téglás), Nagy Antal (Téglás), Juhász János (Nagykálló), Asztalos Attila (Biri)

Encsencs

Távozott: Fekete Csaba (Ófehértó), Franku Szabolcs (Ófehértó), Petrei József (Ófehértó), Lengyel László (Nyírbátor), Pataki Erik (Nyírbogát)

Érkezett: Csörgő Krisztián Dávid (DEAC), Nagy Sándor (Nyírbéltek)

Geszteréd

Távozott: –

Érkezett: Nyeste Martin (Újlengyel), Szilágyi Zoltán (Kálmánháza), Nagy Márkó Norbert (Bököny), Imre János (újrakezdte)

Kállósemjén

Távozott: Román Zoltán (Demecser), Varga Tamás (Demecser), Árpád János (Nyírlugos), Jávor Norbert (abbahagyta)

Érkezett: Papp Tibor (Nyírlugos), Dengi Dániel (Filo SE), Zsíros Tibor (Ramocsaháza)

Kálmánháza

Távozott: Szilágyi Zoltán (Geszteréd), Franczel Richárd (Hajdúdorog), Franczel Pál (Hajdúdorog), Dálnoki Zsolt (Hajdúdorog), Tóth Zoltán (Hajdúdorog), Gégény Zoltán (Fényeslitke)

Érkezett: Ádám Dénes (Napkor), Szabó Csaba (Napkor?), Sira Tibor (?), Sramkó Dominik (GFSE Oros?), Fekete Botond (Kótaj), Korsoveczki Máté (Kótaj), Pécsi Viktor (Ladányi TC), Ádám József (Tokaj?),

Kék

Távozott: Rácz Sándor (Berencs FC), Csombók II Csaba (Tiszatelek), Csorba Krisztián (Nagyhalász II.), Kubek Julien (Nyírtelek?), Gazsi Dominik (?)

Érkezett: Szegedi Zoltán (Kótaj), Szuromi László (Őr), Tóth Barna (Tiszakanyár?)

Kótaj

Távozott: Petruska Attila (Balkány), Fekete Botond (Kálmánháza), Korsoveczki Máté (Kálmánháza), Szatke Zoltán (Nyíregyháza Spartacus II.), Szegedi Zoltán (Kék), Támba Bence (Nagydobos)

Érkezett: Szabó Zoltán (Sényő-Carnifex), Lukács Gábor (Kemecse), Kanócz Béla (Tarpa), Sárközi Dávid (Rakamaz), Verner Márk (Dombrád), Fabu Richárd (Dombrád), Tóth Norbert (Nyírlugos), Karacs Ádám (Filo SE), Haller Renátó (Filo SE), Vass Róbert (Napkor)

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .