Kellemetlen meglepetés érte a Mátészalkát. A megyei első osztályú futballcsapat két játékosa váratlan távozott.

A huszonhárom éves kapus, Somogyi Marcell, illetve az ugyancsak ennyi idős védő, Simonka Richárd egyaránt elfogadta a Hajdúszoboszló ajánlatát. Mindez meglehetősen nehéz helyzetbe hozta a szalkai stábot, elvégre kulcsjátékosokról van szó, ráadásul a nyári átigazolási időszak is lassan a hajrájához közelít.
Így a szatmári vezetőségnek alighanem be kell indulnia, kapusra mindenképpen szükség lesz, miként Simonka pótlásáról sem árt gondoskodni. A mátészalkaiak egyelőre nem kommentálták a történteket, holott nyilván lett volna mondanivalójuk….
Játékosmustra
A Mátészalka megyei első osztályú csapatának nyári változásai
Távozott: Tóth Péter (?), Barnucz Gergő (?), Lyáh Artúr (Vásárosnamény), Somogyi Marcell (Hajdúszoboszló), Simonka Richárd (Hajdúszoboszló)
Érkezett: Nagy Zoltán Imre (Fehérgyarmat)